Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 162 676 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

JAK ZAROBIĆ DUŻE PIENIĄDZE!!

poniedziałek, 07 lipca 2008 17:18
Skocz do komentarzy
ZARÓB 15000 ZŁOTYCH W MIESIĄC !!!

Chciałbyś mieć 150 banknotów 100 złotowych?

Ta strona zarobi dla Ciebie takie pieniądze!

Nie wyłączaj tej strony pod żądnym pozorem!

Nie marnuj życiowej szansy! ZARÓB 15000 TYSIĘCY ZŁOTYCH W MIESIĄC !!!Chciałbyś mieć 150 banknotów 100 złotowych?

Ta strona zarobi dla Ciebie takie pieniądze!

Nie wyłączaj tej strony pod żądnym pozorem!

Nie marnuj życiowej szansy!

Przeczytaj tekst i zacznij zarabiać!

To nie żart!Nadal nie wierzysz ,że jest to prawda? A jednak! Jedynym twoim wkładem materialnym jest 5 ZŁ oraz troszeczkę czasu. Myślę że około 20-30 minut dziennie(jednak im wiecej czasu poświecisz tym wiecej zarobisz ) Zarobisz jak każdy człowiek który bierze udział w tej akcji ok. 15000 zł w miesiąc. Metodę tę wymyślił znany amerykański biznesmen i inwestor Roberto T. Kiyosaki autor wielu książek o pomnażaniu pieniędzy.

Tak więc zastanów się czy chcesz zarobić tyle pieniędzy czy wyrzucić je w błoto i nigdy nie zarobić. To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. He he, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, to wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub spamować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję Ci mBank. Wejdź na www.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe. W tytule przelewu wpisz "15000"

Chociaż to nie jest "czysty" MLM to zasady działania są podobne.

Gdy nie zapłacisz przed użytkowaniem tego genialnego programu, będziesz go mieć nielegalnie i tym samym możesz ponieść konsekwencje...

To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:
1. Nr konta: 14 1020 2892 0000 5902 0036 1378
2. Nr konta: 17 1020 2892 0000 5302 0245 7497
3. Nr konta: 25 1140 2004 0000 3002 4426 3179
4. Nr konta: 40 1940 1076 5502 3386 0000 0000
5. Nr konta: 77 1020 2906 0000 1202 0183 2005


PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych osobowych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dotrą!!!

KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

------------------------------------------------------------

Oto opinia z jednego z forów na temat tego systemu:

"wtrące się do tematu...sposób faktycznie jest może naiwny ale to działa...to nie trafia do naiwnych ludzi to trafia do ludzi poważnych którzy wpłacą te 5 zł na to "1" konto...jeśli wpłacasz 5 zł rozsyłasz linki czy treść...i po tygodniu nie znajdziesz nawet 5 zł na swoim koncie to właśnie przez takich co nie wpłacają kasy bo myślą "a z kąd będzie wiedział ten co mi wpłaci że ja nie wpłaciłem"...i tak to się kręci w koło...więc jedyne na co można liczyć to to że jak wyślesz treść z 6 numerami kont tak na 50 osób prześle to pięć zł tylko trzy i dalej się podobnie potoczy...zarobisz na tym jakieś 3500 zł więc nie jest źle ale żeby mieć jakąś poważną sumę i nie jednorazowo to trzeba zainwestować w dobrą stronkę i więcej pracy niż 30 minut jednorazowo...30 minut ale co tygodniowo...a to tylko dla tego że ludzie to idioci którzy myślą że jak dadzą swoje konto na 1 pozycję to się dorobią kokosów...albo że to oni znajdą naiwniaków którzy im wpłacą...po prostu jeśli kazdy kto dołączy do tego łańcuszka i ,nazywajcie to jak chcecie, zrobi to co jest tam napisane to można na tym zarobić...ja jak na razie mam żadko więcej niż 10 koła na miesiąc ale poniżej 5 nie schodzi ( jesli ktoś się zdecyduje to na prawdę warto wpłacić te 5 zł..."------------------------------------------------------------

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!! "
Tomasz, Warszawa

------------------------------------------------------------

"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!! Dziękuje jeszcze raz!!!!"
Justyna, Strzelce Opolskie

------------------------------------------------------------

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki, dzięki, dzięki!!!"
Ryszard, Gdańsk

------------------------------------------------------------

"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!!!!!!!"
Marcin, BiałystokKilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.

------------------------------------------------------------

A tutaj troszkę matematyki :
Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.
Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł).

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!!

Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (aś) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!!!

Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu ? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!

Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie!

ZRÓB WSZYSTKO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ A NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ!
Podziel się
oceń
128
296


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 31 lipca 2015 3:46

  Halo,

  Nadchodzi Affordable Pożyczka, która zmieni Twoje życie na zawsze,
  Jestem Pan Franklin Osayande Scott, certyfikat pożyczki pożyczkodawcy, ofiaruję pożyczki
  indywidualne i sektora publicznego, które są w potrzebie pomocy finansowej
  w niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Złych kredytów przyjęcia, na zasadach i
  Warunki są bardzo proste i considerate.You nigdy nie będziesz żałować
  coś w tej transakcji pożyczki, bo sprawi, że uśmiech. E-mail franklinosayandescott@gmail.com

  I Pan Franklin Osayande Scott, będzie świadczyć najlepsze usługi do wszystkich moich
  uzasadnione borrowers.You nigdy nie będzie rozczarowany przeze mnie w tym
  transakcji, ponieważ nie urodzili się przegrany. Każda zainteresowana
  Klienci powinni kontaktować się mnie teraz przez Email: (franklinosayandescott@gmail.com) Facebook: Franklin Osayande Scott aby uzyskać więcej informacji.

  Proszę wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i wysłać z powrotem, jeśli zainteresowany i
  będziesz zadowolony wiedząc, pożyczki pożyczkodawcy, jak pan Scott Franklin Osayande

  INFORMACJE POTRZEBNE Kredytobiorcy.
  1) imiona i nazwiska:
  2) Państwo:
  3) adres:
  4) Stan:
  5) Płeć:
  6) Stan cywilny:
  7) Zawód:
  8) Numer telefonu:
  10) Miesięczny dochód:
  11) Next of Kin:
  12) Kwota kredytu potrzebne:
  13) Kredyt Czas trwania:
  14) Cel kredytu:

  Jak tylko wypełnić formularz powyżej, natychmiast wysłać moje warunków umowy kredytowej, aby nam, aby kontynuować. Będę się doczekać, aby usłyszeć od ciebie, tak aby kontynuować.
  Z Poważaniem,
  Franklin Osayande Scott.

  autor franklinosayandescott@gmail.com

  blog: franklinosayandescott@gmail.com

 • dodano: 27 lipca 2015 19:24

  Jestem Pan Jorge Dominguez, uzasadnione, dobra reputacja pieniędzy kredytodawcy. Jesteśmy firmą z pomocy finansowej. Płacimy fundusze dla ludzi, którzy potrzebują pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w naszym negocio.otorgar kredytu tylko stopy procentowej w wysokości 2%, a minimalny czas trwania 6 miesięcy i maksymalny okres 30 lat. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy rzetelną pomoc beneficjenta, jak będę zadowolony, aby zaoferować pożyczkę. Usługi świadczone obejmują;
  * Refinansowanie
  * Majsterkowanie W Domu
  * Kredyt Inwestycyjny
  * Kredyty samochodowe
  * Konsolidacja zadłużenia
  * Biznes Pożyczki
  * Personal Loans
  * Międzynarodowy Pożyczki.
  * Hipoteczny
  coreo kontakt eletronico: jdfinancier.agencia@yandex.com

  autor jorge

 • dodano: 27 lipca 2015 3:40

  Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe
  bez stresu i szybkiego zatwierdzenia?
  Jeśli tak, skontaktuj się z nami.
  oferujemy obecnie kredyty na 3% stopy procentowej.
  Twój kredyt jest zabezpieczony i bezpieczny,
  więcej informacji i aplikacji,
  skontaktuj się z nami poprzez e-mail


  I hooksonloans@hotmail.co

  autor mr jack hookson

  blog: hooksonlo0ans@hotmail.com

 • dodano: 26 lipca 2015 15:54

  Cześć Wszystkim,
  Jestem pani Elżbieta Lisa Od Ohio USA, szybko chcesz używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit pożyczki i realnej pożyczkodawcy, który odmienił moje życie z trawy do łaski, od biedy do bogatej kobiety którzy mogą teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiu bez stresu i trudności finansowych. Po wielu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 5,200 i stał się tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich bólach, a następnie postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalni, którzy niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, powiedziała mi o człowieku zwanym Pan Franklin Osayande Scott, który jest prezesem Franklin osayande Scott Kredyt firmy Email: franklinosayandescott@gmail.com Więc wniosek o Suma pożyczki od ($ 320,000.00 USD) z niskim oprocentowaniem 2%, więc kredyt został zatwierdzony łatwo bez stresu i wszystkich preparatów, gdzie wykonane dotycząca przeniesienia kredytu i w mniej niż 2 (dwa) dni kredytowych została zdeponowana na moje konto bankowe więc chcę doradzać nikogo w potrzebie pożyczki szybko się z nim skontaktować poprzez e-mail: franklinosayandescott@gmail.com lub Facebook: Franklin Osayande Scott nie wie Robimy to modlę się, aby Bóg błogosławił mu za dobrą rzecz, że ma zrobione w moim life.Thank Boga mogę uśmiech znów polecam tę firmę do wszystkich tych, którzy zostali wprowadzeni w błąd, a ci, którzy zostali oszukani, są wiarygodne i godne zaufania. W przypadku, trzeba wiedzieć więcej, e-mail firmy w franklinosayandescott@gmail.com Powiadom je dzisiaj i będziesz zadowolony, że tak.

  Pani Elżbieta Lisa
  Boże Błogosław.

  autor franklinosayandescott@gmail.com

  blog: franklinosayandescott@gmail.com

 • dodano: 25 lipca 2015 7:02

  Szanowny Panie / Pani
  KREDYT tak szybko, jak to możliwe w ciągu 2 dni. Scot Fundusz finansowe Micro komercyjnych i osobowych, X-mas Kredyt, pożyczka na dom 2% udziału osoby powinny skontaktować rate.Interested kredytowym poprzez e-mail z poniższej informacji:
  IMIĘ: ..... Nazwisko: ...... KRAJ: ....... NUMER TELEFONU: ..... Zawód: ...... WIEK: ...... ....... PŁEĆ: ...... Stan cywilny: ...... Kwota kredytu potrzebne: ...... ...... MIESIĘCZNY DOCHÓD KREDYT CZAS TRWANIA: ..... .Officer Nazwa: Kredyt oferta inwestycyjna E-mail: michaelscotloanfirm@googlemail.com
  Dzięki i Bóg zapłać
  Pozdrawiam,
  Pan Scot

  autor michael scot

 • dodano: 24 lipca 2015 23:54

  Życzymy, aby dać się pożyczki, do których kiedykolwiek, że potrzebuje pożyczki na
  oprocentowanie w wysokości 3%, Dajemy pożyczki z minimum 5.000,00 USD
  do maksymalnych 100 milionów dolarów, funtów, euro, W razie zainteresowania,
  Skontaktować się z nami poprzez e-mail: johnpotto4@gmail.com

  autor Mr john potto

 • dodano: 21 lipca 2015 14:51

  Good day very nice site!! Guy .. Beautiful .. Wonderful ..<br>I will bookmark your web site and take the feeds additionally?<br><br>I am glad to seek out so many helpful information right <br>here in the post, we want work out more strategies on this <br>regard, thanks for sharing. . . . . .

  autor Adriana

  blog: http://qtx.de/tryh76287

 • dodano: 18 lipca 2015 9:33

  Witaj, jestem pani Arleen, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje życie w czasie kredyty alternatywne do tych z problemami finansowymi. Pilnie potrzebuje pożyczki na spłatę długów lub potrzebujesz kredytu do zwiększenia swojej działalności? a może się dostać na własność ziemi. Czy zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebna jest konsolidacja pożyczka lub kredyt? Czekam na więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje kłopoty finansowe to już przeszłość. Mamy pożyczyć środki na tych, którzy potrzebują pomocy finansowej, którzy mają złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w biznesie
  w ilości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że zapewniamy niezawodną i beneficjenta pomocy i będzie gotowy zaoferować pożyczkę. Więc skontaktuj się z nami poprzez e-mail na adres: arleenlagnadaloanfirm@gmail.com, arleenlagnadaloanfirm@hotmail.com

  Dzięki w oczekiwaniu na swojej pozytywnej odpowiedzi, a my na pewno są do Twojej dyspozycji !!

  autor Arleen Algnada

  blog: loanfirm

 • dodano: 18 lipca 2015 5:42

  Oferujemy zarówno osobistych i biznesowych pożyczki z bazy kapitałowej między kwotami w wysokości $ 2,000.00 do $ 10.000.000,00 Dolar do jednostek, firm i osób prawnych, z oprocentowaniem wynoszącym zaledwie 3%. Kontakt z nami po więcej szczegółów o kontakt poprzez: CARLIJNEHRIZAN@GMAIL.COM

  autor Carlijne Sahrizan

 • dodano: 11 lipca 2015 21:52

  Pytanko! 1 . Mam zrobic przelew na konto nr 1 nazwa xxx kwota 5 zl i jaka notke i gdzie mam wkleic ? W tytul przelewu ?? Co tam ma sie znajdoeac ? I co dokladnie potem rozeslac po ludziach ? Szczegolowo poprosze;) chyba ze to sciema i komentarze tez ...

  autor tomas

 • dodano: 10 lipca 2015 15:33

  Czy jesteś w sekcji? Jesteś odmówiono kredytu z Banku? Czy ty
  Potrzebuję pożyczki na spłatę rachunków? nie martw się więcej, Twoja pomoc przychodzi teraz, Tina
  Kredyt inwestycyjny jest firmą, która oferuje pożyczki pożyczki wszelkiego rodzaju pożyczek
  dla tych firm, którzy są w potrzebie pożyczek o niskim oprocentowaniu
  3% DO MNIE today.via Czy jesteś w sekcji? Jesteś odmówiono kredytu z Banku? Czy ty
  Potrzebuję pożyczki na spłatę rachunków? nie martw się więcej, Twoja pomoc przychodzi teraz, Tina
  Kredyt inwestycyjny jest firmą, która oferuje pożyczki pożyczki wszelkiego rodzaju pożyczek
  dla tych firm, którzy są w potrzebie pożyczek o niskim oprocentowaniu
  3% DO MNIE today.via
  paulloanoffer20@gmail.com
  FORMA Loan Application (FILL i powrót)

  Imię: __________
  Imię: __________
  Kraj: __________
  Wiek: __________
  Płeć: __________
  Numer Telefonu: __________
  Kwota kredytu: __________
  Kredyt Czas trwania: __________

  Czekamy na twoją pilną odpowiedź.
  Pozdrowienia.

  FORMA Loan Application (FILL i powrót)

  Imię: __________
  Imię: __________
  Kraj: __________
  Wiek: __________
  Płeć: __________
  Numer Telefonu: __________
  Kwota kredytu: __________
  Kredyt Czas trwania: __________

  Czekamy na twoją pilną odpowiedź.
  Pozdrowienia.

  autor paul morgan

  blog: paulloanoffer20@gmail.com

 • dodano: 05 lipca 2015 18:06

  Witam. Proszę o dobrowolne przelewy na konto nawet 1zl to nie dużo a kogoś może uszczęśliwić. Chce uzbierać na mieszkanie a innych możliwości nie mam złotówka to nie dużo przy duze j ilości osób może mnie się uda każdy z nas mógł by być milionerem gdyby każdy przesłał po 1zl. 1 00 000_osób po 1 zł samo mówi za siebie a jak BD większe kwoty. Nie musiała by być taką dużo ilość ludzi. Proszę o przesyłanie dobrowolnej kwoty na konto 60 1050 1272 1000 0091 4938 5602 z góry dziekuje

  autor Pomysl

 • dodano: 27 czerwca 2015 21:39

  To jest piramida. A polskie prawo zabrania tego gówna

  autor DRWAL

 • dodano: 21 czerwca 2015 19:05

  Boze co za debilstwo...czekac rok az jakis idiota da sie nabrac i wplaci 5 zl ..tyle ze tych idiotow jest juz malo i to bardzo...skad sie urywaja tacy ludzie..a te kom organizotor tych glupot sam pisze komentarze ..tragedia to powinno byc karane z przymusiem leczenia na psycho

  autor Ernrsta

 • dodano: 21 czerwca 2015 19:00

  Boze co za debilstwo...czekac rok az jakis idiota da sie nabrac i wplaci 5 zl ..tyle ze tych idiotow jest juz malo i to bardzo...skad sie urywaja tacy ludzie

  autor Ernrsta

 • dodano: 17 czerwca 2015 7:58

  Czesć właśnie dodałem milioner.bloog.pl do swoich ulubionych, strona ciekawa, ale musze ci powiedzieć, że jest słabo widoczna w wyszukiwarkach. Zasługuje na lepsze pozycje w google. Jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google - niezbędnik dla każdego webmastera - dzieki temu wypozycjonujesz swoj blog w google, a oprócz tego Jest tam opisany bardzo ciekawy sposob na zarabianie w necie

  autor EdekB

 • dodano: 14 czerwca 2015 14:47

  Drodzy Poszukiwacze kredytów !!!

  Czy w każdej sytuacji trudności finansowych? Czy chcesz rozpocząć własny biznes? Firma ta została założona przez pożyczki organizacji praw człowieka na całym świecie z wyłącznie w celu pomocy biednym i osób z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz uzyskać kredyt, złóż wniosek o pożyczkę, wracaj do nas z poniższego formularza e-mail: elenanino05@gmail.com

  Dziękuję i Bóg błogosławi
  Pani Elena

  autor Pani Elena

 • dodano: 02 czerwca 2015 0:17

  Czy potrzebujesz pożyczki, aby wyczyścić swój dług lub poprawić na swojej działalności. Jeśli tak, to skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz wniosku kredytowego poniżej na e-mail: johnlisaloncompany2003@gmail.com

  Kredyt Wnioskodawca Nazwa:
  Płeć: Adres:
  Numer Telefonu:
  Kwota pożyczki Potrzebny:
  Kwota pożyczki Czas trwania:

  Dzięki .... Pożyczkodawca.
  Należy pamiętać, że wszystkie odpowiedzi powinny być przekazywane do johnlisaloncompany2003@gmail.com

  autor Mr John Lisa

  blog: http://milioner.bloog.pl/id,3518723,title,JAK-ZAROBIC-DUZE-PIENIADZE,index.html?smoybbtticaid=614f88

 • dodano: 25 maja 2015 22:54

  03 1142 0008 0000 1762 0002 3500 liczy sie każdy grosik

  autor kako

 • dodano: 12 maja 2015 11:47

  to ja też poproszę takie 5zł na konto 05 1090 1388 0000 0001 1438 9222

  autor gość

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

sobota, 1 sierpnia 2015

Licznik odwiedzin:  90 918  

Kalendarz

« sierpień »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Archiwum

O moim bloogu

Każdy z nas myśli "co tu zrobić żeby zarobić, a żeby sie nie narobi" chcesz znac przepis???

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 90918

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl