Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 167 806 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

JAK ZAROBIĆ DUŻE PIENIĄDZE!!

poniedziałek, 07 lipca 2008 17:18
Skocz do komentarzy
ZARÓB 15000 ZŁOTYCH W MIESIĄC !!!

Chciałbyś mieć 150 banknotów 100 złotowych?

Ta strona zarobi dla Ciebie takie pieniądze!

Nie wyłączaj tej strony pod żądnym pozorem!

Nie marnuj życiowej szansy! ZARÓB 15000 TYSIĘCY ZŁOTYCH W MIESIĄC !!!Chciałbyś mieć 150 banknotów 100 złotowych?

Ta strona zarobi dla Ciebie takie pieniądze!

Nie wyłączaj tej strony pod żądnym pozorem!

Nie marnuj życiowej szansy!

Przeczytaj tekst i zacznij zarabiać!

To nie żart!Nadal nie wierzysz ,że jest to prawda? A jednak! Jedynym twoim wkładem materialnym jest 5 ZŁ oraz troszeczkę czasu. Myślę że około 20-30 minut dziennie(jednak im wiecej czasu poświecisz tym wiecej zarobisz ) Zarobisz jak każdy człowiek który bierze udział w tej akcji ok. 15000 zł w miesiąc. Metodę tę wymyślił znany amerykański biznesmen i inwestor Roberto T. Kiyosaki autor wielu książek o pomnażaniu pieniędzy.

Tak więc zastanów się czy chcesz zarobić tyle pieniędzy czy wyrzucić je w błoto i nigdy nie zarobić. To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. He he, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, to wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub spamować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję Ci mBank. Wejdź na www.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe. W tytule przelewu wpisz "15000"

Chociaż to nie jest "czysty" MLM to zasady działania są podobne.

Gdy nie zapłacisz przed użytkowaniem tego genialnego programu, będziesz go mieć nielegalnie i tym samym możesz ponieść konsekwencje...

To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:
1. Nr konta: 14 1020 2892 0000 5902 0036 1378
2. Nr konta: 17 1020 2892 0000 5302 0245 7497
3. Nr konta: 25 1140 2004 0000 3002 4426 3179
4. Nr konta: 40 1940 1076 5502 3386 0000 0000
5. Nr konta: 77 1020 2906 0000 1202 0183 2005


PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych osobowych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dotrą!!!

KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

------------------------------------------------------------

Oto opinia z jednego z forów na temat tego systemu:

"wtrące się do tematu...sposób faktycznie jest może naiwny ale to działa...to nie trafia do naiwnych ludzi to trafia do ludzi poważnych którzy wpłacą te 5 zł na to "1" konto...jeśli wpłacasz 5 zł rozsyłasz linki czy treść...i po tygodniu nie znajdziesz nawet 5 zł na swoim koncie to właśnie przez takich co nie wpłacają kasy bo myślą "a z kąd będzie wiedział ten co mi wpłaci że ja nie wpłaciłem"...i tak to się kręci w koło...więc jedyne na co można liczyć to to że jak wyślesz treść z 6 numerami kont tak na 50 osób prześle to pięć zł tylko trzy i dalej się podobnie potoczy...zarobisz na tym jakieś 3500 zł więc nie jest źle ale żeby mieć jakąś poważną sumę i nie jednorazowo to trzeba zainwestować w dobrą stronkę i więcej pracy niż 30 minut jednorazowo...30 minut ale co tygodniowo...a to tylko dla tego że ludzie to idioci którzy myślą że jak dadzą swoje konto na 1 pozycję to się dorobią kokosów...albo że to oni znajdą naiwniaków którzy im wpłacą...po prostu jeśli kazdy kto dołączy do tego łańcuszka i ,nazywajcie to jak chcecie, zrobi to co jest tam napisane to można na tym zarobić...ja jak na razie mam żadko więcej niż 10 koła na miesiąc ale poniżej 5 nie schodzi ( jesli ktoś się zdecyduje to na prawdę warto wpłacić te 5 zł..."------------------------------------------------------------

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!! "
Tomasz, Warszawa

------------------------------------------------------------

"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!! Dziękuje jeszcze raz!!!!"
Justyna, Strzelce Opolskie

------------------------------------------------------------

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki, dzięki, dzięki!!!"
Ryszard, Gdańsk

------------------------------------------------------------

"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!!!!!!!"
Marcin, BiałystokKilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.

------------------------------------------------------------

A tutaj troszkę matematyki :
Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.
Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł).

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!!

Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (aś) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!!!

Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu ? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!

Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie!

ZRÓB WSZYSTKO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ A NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ!
Podziel się
oceń
127
301


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 05 października 2015 18:14

  Czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak, to stosuje się teraz z details1.Full Nazwa: 2.Sex: 3.Age: 4.Phone: 5.Fax: 6.Country: 7.Amount potrzebne:
  8.Duration Okres:

  skontaktuj się z nami (johnharry723@gmail.com) z telefonem
  aplikacja.
  Czekamy na szybką odpowiedź.

  autor john

  blog: all

 • dodano: 03 października 2015 7:27

  Halo,
  Czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak e-mail poprzez: petermooninvestment@hotmail.com dzięki

  autor peter moon

  blog: petermooninvestment@hotmail.com

 • dodano: 29 września 2015 19:40

  Cześć każdy, jestem pani Emily Logan z Teksasu, USA, I
  szybko chcesz używać tego medium na ścinanie świadectwo na
  jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczki pożyczkodawcy, który
  zmieniły moje życie z trawy do łaski, od bycia
  słabe do bogatej kobiety, która może się teraz pochwalić się zdrowe i
  bogatych życie bez stresu i trudności finansowych. Po tak
  wielu miesięcy próbuje uzyskać kredyt w internecie i był
  oszukany sumę $ 5,200 i był tak zdesperowany, w
  uzyskanie kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, który nie będzie
  dodaj do moich bólach, a następnie postanowiłem skontaktować się z moim przyjacielem
  który niedawno dostał pożyczkę w Internecie, dyskutowaliśmy o
  Emisja i do naszego wniosku, powiedziała mi o człowieku zwanym
  David Reynolds, który jest C.E.O od
  MRDAVIDREYNOLDSINVESTMENTLIMITED@HOTMAIL.COM
  Więc ja stosować na sumę kredytowego (320,000.00USD) z niskim oprocentowaniem 2%, więc
  zatwierdzono łatwo bez stresu i wszystkich preparatów
  gdzie wykonane dotyczący przenoszenia kredytu i mniej niż
  dwa (2) dni pożyczka została złożona do mojego banku, więc chcę
  doradzić nikogo w potrzebie pożyczki szybko się z nim skontaktować
  poprzez: (mrdavidreynoldsinvestmentlimited@hotmail.com) nie robi
  wie Robimy to modlę się, aby Bóg go błogosławi dla
  dobre rzeczy uczynił w moim życiu.

  autor Emily Logan

  blog: http://milioner.bloog.pl/id,3518723,title,JAK-ZAROBIC-DUZE-PIENIADZE,index.html?smoybbtticaid=615ac3

 • dodano: 28 września 2015 2:56

  Witam wszystkich ... Jestem Katie Jones wg nazwy obecnie mieszka w Las Vargas, USA .. Piszę ten list, ponieważ jestem bardzo wdzięczny za to, co zrobiła pani Jorge łaski dla mnie i mojej rodziny, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, że przyszedł i zrobić drogę dla mnie i mojej rodziny pożyczając nam kredytu, na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 4%. Nigdy nie myślałem, że nadal istnieje Bóg posłał i oryginalne pożyczkodawców pożyczki w internecie, ale ku mojemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę bez marnowania dużo czasu, więc jeśli tam szuka pożyczki z dowolnej ilości chciałbym polecam do pani Jorge łaski dyrektor Jorge firmy pożyczki łaska, bo to Bóg posłał kobiety, które mogą zmienić Twoje życie na zawsze .... Więc jeśli naprawdę chcesz mieć lepsze życie bez niedoboru funduszu .... radzę ci skontaktować się z nią przez ten e-mail poniżej :: {jorgegraceloanfirm@gmail.com}. Dzięki. Katie

  autor Katie

  blog: http://milioner.bloog.pl/id,3518723,title,JAK-ZAROBIC-DUZE-PIENIADZE,index.html?smoybbtticaid=615a9a

 • dodano: 21 września 2015 13:09

  Zapraszam :)

  autor Anita

  blog: http://muschimarirepede.akro5.com/crestere-masa-musculara-si.html

 • dodano: 19 września 2015 4:42

  Halo
  Czy potrzebujesz wygodnego kredytu do zadowolenia?
  Oferujemy niedrogie pożyczki @ 3% stopy procentowej dostępnej dla lokalnej
  i kredytobiorców międzynarodowych.
  Posiadamy certyfikat, godne zaufania, niezawodne, wydajne, szybkie i dynamiczne
  i współpracujemy z naszych klientów.
  Dajemy długi okres kredytowania od lat dwóch do pięćdziesięciu maksymalnych
  kontakt na Adamfred23@GMAIL.COM
  Adamfred2@outlook.com
  KREDYT ZGŁOSZENIE
  IMIĘ:................................
  Płeć: .........................
  STAN CYWILNY:...........................
  ADRES KONTAKTOWY:................................
  Miasto / Kod pocztowy: .................
  KRAJ: .................
  WIEK: ............
  KWOTA wymagana jako pożyczki: ..............
  KREDYT CZAS TRWANIA: ...............
  MIESIĘCZNY DOCHÓD:.............
  Zawód: ............
  Cel kredytu: ...........
  Poprawny numer telefonu: .............
  FAX: ................
  Wypełnienie tego formularza i przekazuje go do (
  adamfred23@gmail.COM)
  Adamfred2@outlook.com

  autor ADAMFRED LOAN HOME

 • dodano: 18 września 2015 23:38

  Czy Finansowo dół?
  Weź pożyczkę finansową czasu życia
  zaoferować i dać swój biznes, edukacja, domy i
  Budowa windy. Nasz pożyczka jest w zakresie od minimum
  $ 10.000.00euro maksymalnie $ 100.000.000.00euro of
  50 lat na 3,0%. Skontaktuj się z nami informacjami poniżej tak
  że możemy przystąpić ..
  1. imiona i nazwiska: ______
  2. Kontakt Adres: __________
  3.Country __________
  4. Kwota pożyczki Potrzebny: _________
  5. Czas trwania kredytu: _________
  6. Bezpośredni numer telefonu: ________
  7. Cel pożyczki: ________
  8.Age .__________________
  9.Sex .__________________
  10.Occupation .___________
  11.Monthly dochodowy ._________
  KONTAKT Z tego e-maila:
  Adamfred23@gmail.com
  Adamfred2@outlook.com

  autor Adamfred

 • dodano: 13 września 2015 23:23

  Am pani Katrina Pokaż i mam rozwiązanie wszystkich problemów o uzyskanie kredytu. Byłem kiedyś rozpaczliwe szukanie l dla kredytu na bardzo długi czas i nigdy nie znaleźć legit pożyczki pożyczkodawcy, ale w zeszłym tygodniu spotykam człowieka imieniem Antonio w internecie, że jest pożyczki pożyczkodawcy i ja spróbować i stosowane na kredyt w jego towarzystwie i dla moich największych niespodzianek dał mi pożyczki w wysokości $ 46.000. Jestem teraz taka szczęśliwa. do dawki, którzy rozpaczliwie potrzebują kredytu, powinni skontaktować Antonio Via (legiantonioloanfirm@hotmail.com) Gratuluję wam, jak w końcu znaleźć rozwiązanie dla Ciebie problemu.

  autor Pani Katrina Show

  blog: http://nightcore.bloog.pl/id,3374541,title,JAK-ZLAMAC-HASLO,index.html?smoybbtticaid=615947

 • dodano: 12 września 2015 11:09

  Dobry dzień,
  Czy potrzebujesz pożyczki pomiędzy jednostkami do radzenia sobie z trudnościami finansowymi i wreszcie z impasu spowodowanego przez banki do odrzucenia ich zapotrzebowania na dokumentacji kredytowej? Oferujemy prawdziwą pożyczki od 1000 do 100 milionów, bez gwarancji bankowej i w przystępnej oprocentowaniem 2%. Mogę pomóc dokonując konkretnej kwoty pożyczki, którą chcesz. Skontaktuj się ze mną, jeśli jesteś zainteresowany.

  EMAIL: mauricefinance@hotmail.com
  Pozdrawiam
  Maurice Finanse

  autor Maurice Financie

 • dodano: 10 września 2015 7:33

  Jestem pani Lilian Scott pożyczkodawcy prywatnej pożyczki. podano nam wszelkiego rodzaju pożyczki, dajemy pożyczki w wysokości 3% niski odsetek i dobre warunki pracy, jeśli potrzebujesz pożyczki, to radzimy skontaktować się z nami za usługi generujemy jakości, który sprawi, że będziesz zadowolony. e-mail: lilianscottandsonsinvestments@hotmail.com

  możemy zrobić wszystkie rodzaje pożyczek dobre usługi, skontaktuj się z nami przez e-mail: lilianscottandsonsinvestments@hotmail.com
  Dziękuję
  Pani Lilian scott i synów inwestycji

  autor lilian scott and sons investments

 • dodano: 10 września 2015 7:19

  Jestem pani Lilian Scott pożyczkodawcy prywatnej pożyczki. podano nam wszelkiego rodzaju pożyczki, dajemy pożyczki w wysokości 3% niski odsetek i dobre warunki pracy, jeśli potrzebujesz pożyczki, to radzimy skontaktować się z nami za usługi generujemy jakości, który sprawi, że będziesz zadowolony. e-mail: lilianscottandsonsinvestments@hotmail.com

  możemy zrobić wszystkie rodzaje pożyczek dobre usługi, skontaktuj się z nami przez e-mail: lilianscottandsonsinvestments@hotmail.com
  Dziękuję
  Pani Lilian scott i synów inwestycji

  autor lilian scott and sons investments

 • dodano: 04 września 2015 5:11

  Czy potrzebujesz pożyczki z jakiegokolwiek powodu? Skontaktuj się z nami w przystępnej
  Oferta kredytu na 3% stopy procentowej z minimum 1000 $, a maksymalnie
  od $ 50,000,000,00 i W razie zainteresowania powinny prosimy o kontakt na:
  james.ben002@hotmail.com aby uzyskać więcej informacji.

  Wymagane jest wypełnienie i przesłanie nam następujące szczegóły, tak aby
  możemy przystąpić do kredytu
  transakcji.

  Twoje imię:
  adres:
  Państwo:
  Kraj:
  Płeć:
  Wiek:
  Kwota kredytu:
  czas trwania:
  miesięczny dochód:
  Numer telefonu:
  Celem kredytu:

  james.ben002@hotmail.com

  Dzięki, pozdrawiam oczekując swoje pilną odpowiedź.

  James. Ben

  autor James. Ben

  blog: james.ben002@hotmail.com

 • dodano: 30 sierpnia 2015 13:46

  dupa

  autor dupa

 • dodano: 30 sierpnia 2015 1:28

  Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice2011@gmail.com

  autor Larry Fox

 • dodano: 29 sierpnia 2015 7:51

  potrzebujesz kredytu? jeśli tak to napisz do nas na rev.benedict@hotmail.com o więcej informacji o Państwa danych na poniższym formacie
  Wypełnić i odesłać ...

  Imię:
  Kraj:
  Państwo:
  Numer telefonu komórkowego:
  Kwota potrzebna jako pożyczki:
  Czas trwania kredytu:
  Wiek:
  Płeć:
  kontakt e-mail: rev.benedict@hotmail.com

  autor rev

 • dodano: 29 sierpnia 2015 7:50

  potrzebujesz kredytu? jeśli tak to napisz do nas na rev.benedict@hotmail.com o więcej informacji o Państwa danych na poniższym formacie
  Wypełnić i odesłać ...

  Imię:
  Kraj:
  Państwo:
  Numer telefonu komórkowego:
  Kwota potrzebna jako pożyczki:
  Czas trwania kredytu:
  Wiek:
  Płeć:
  kontakt e-mail: rev.benedict@hotmail.com

  autor rev

 • dodano: 28 sierpnia 2015 12:40

  Potrzebuje pieniedzy na wymazony Dom ktos mi pomoze? Brakuje mi 150000 tys zl wiem ze kwota bardzo duza ale sa ludzie ze dla nich to zaden pieniadz z gory bardzo dziekuje liczy sie kazda zlotówka prosze o wplaty na konto credit agricole 72 1940 1076 6025 8706 0000 0000

  autor Pawel

 • dodano: 27 sierpnia 2015 3:25

  Niech pokój Boży będzie z wami.
  Czy jesteś biznesmenem czy kobieta? Czy jesteś w żadnym
  Trudności finansowe czy potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie.
  Własny biznes?
  A) rozszerzenie działalności pożyczki osobiste.
  B) start-up firmy i edukacji.
  C) Konsolidacja zadłużenia
  Imię: ..........................................
  Kraj: .........................................
  Lokalizacja: ..........................................
  Status: .......................................
  Płeć: ................................................ ...
  Wiek ................................................. ....
  Kwota kredytu potrzebne: .........................
  Czas trwania kredytu: ...................................
  Prywatny numer telefonu komórkowego: .......................
  Miesięczny dochód: .....................................
  Dziękuję i Bóg zapłać.
  E-mail: marycoleloanscompany3@gmail.com

  autor Mrs Mary

  blog: http://

 • dodano: 27 sierpnia 2015 1:30

  Cześć, to jest Nico obsługa kredytu Brązowy, oferujemy kredyt w wysokości 3%, a okres 1-25 lat. kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani nicobrownmicroloanhomeservice@gmail.com +12027704781
  procesu kredytowego
  1) wypełnić wniosek kredytowy
  2) podpisanie umowy
  3) zapewnienie zatwierdzenia kwoty pożyczki
  4) rozpoczęcie transferu
  wymagania
  1) paszport ID
  2) informacje o rachunku bankowym, gdy kredyt zostanie przeniesiona
  3) rachunek bankowy
  Uwaga: Oferujemy usługi na całym świecie, z góry, i są w stanie spełnić nasze oficerów pożyczki osobiście.

  autor Nico Brown Loan Service

 • dodano: 16 sierpnia 2015 10:18

  Aplikuj na szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowe finansowanie projektów w Najtańszy oprocentowaniu w wysokości 3%. Czy skontaktować się z nami poprzez: elijahloanfirm@outlook.com z pożyczki kwota potrzebna jako pożyczki poświęceń naszej minimalnej 1.000,00 lodu do dowolnego wyboru Kwota kredytu. Mam certyfikat, zarejestrowany i legit pożyczkodawcy. Możesz skontaktować się mnie dziś, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredytu, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu kredytowego, proces jak w warunkach pożyczki i jak pożyczka zostanie przelana na twoje konto. Potrzebuję twojej szybkiej reakcji, jeśli jesteś zainteresowany.

  autor elijah roland

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

poniedziałek, 5 października 2015

Licznik odwiedzin:  92 052  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Archiwum

O moim bloogu

Każdy z nas myśli "co tu zrobić żeby zarobić, a żeby sie nie narobi" chcesz znac przepis???

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 92052

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl